İnternet Reklamları ile Hemen Yeni Müşteriler Kazanın!
Pazartesi – Cumartesi 09:00 - 18:00  0312 440 51 65

Web Medya

İnteraktif Pazarlama ile Rakiplerinizden Sıyrılın

İnternette Kaybolmayın!
Sektördeki Tecrübe ve Uzmanlığımız ile Sizlere İnternette En Ön Sırayı Sunuyoruz !

Web Medya™ , 2006 Senesinden bugüne internet projelerinde çalışmalarda bulunmuş bir ekibin İnteraktif Pazarlama üzerine yarattığı bir markadır.

Arama Motoru Pazarlama, Sosyal Medya Pazarlama ve Özel Yazılım Projeleri üzerine faaliyet gösteren firmamız “Etkili bütçe yönetimi yanında yüksek verim” hedefiyle müşterilerimize hizmet sunmaktadır.

14 Senedir Çalışıyoruz!

İşimizden keyif almamızı sağlayan en önemli şey, sizlerin reklam yatırımınızdan elde ettiğiniz karlı geri dönüşlerdir. Sadece ilk gün değil her gün başarınız için kampanyalarınızı takip edip, düzenli raporlamalarla şeffaf ve özenli çalışırız.

Google Partner Logo

Web Medya™, SEO ( Search Engine Optimization / Arama Motoru Optimizasyonu ) konusunda bilinenlerin aksine çok özel çalışmalarla web sitelerinizi organik aramalarda birinci sayfanın ilkleri arasına sokuyor,

Google AdWords Reklamları ile de hedef kelimelerinizde hem arama motoru sayfasında hemde içeriğinizle ilgili AdWords Reklam Yayıncılarının sitelerinde reklamlarınızı yüksek kalite puanı, yüksek tıklama oranı ve düşük maliyet ile yayınlayarak sizlere Arama Motoru Pazarlamasının gücünü sunuyoruz.

Web Medya™ aynı zamanda, Google Sponsor Bağlantı ve AdWords Reklamlarından, banner kampanyaları, e-mail kampanyaları ve ölçümlemelerinden, Web Sitesi Tasarımı ve arama motorları optimizasyonundan mini site projelerine kadar birçok interaktif reklam hizmetini müşterilerine sunarak, etkin kullanım ve geri dönüşüm için gerekli danışmanlık hizmetini de vermektedir.

Tüm Sormak İstedikleriniz için Bizi Arayın! 0312 440 51 65
Hızlı Başvuru Şimdi Arayın
Gönder