İnternet Reklamları ile Hemen Yeni Müşteriler Kazanın!
Pazartesi – Cumartesi 09:00 - 18:00  0312 440 51 65

Google Reklam Paketleri

Ekonomik Google Reklam Fiyatları ile ilk sırada yer alın, yeni müşteriler kazanın. İnternet Reklamları ile yüksek geri dönüş sağlıyoruz! İnternet Reklam Paketi ile hemen başlayın.

Google Reklam

Ziyaretçi Yoksa Ödeme de Yok!

Reklamlarınız göründüğünde değil, ziyaretçiler tıklayıp sitenizi ziyaret ettiğinde ücret ödersiniz. Tıklama yoksa hiçbir ücret ödemezsiniz!

Google Reklam Fiyatları

Google Reklam Paketleri

AdWords Dönüşüm-Performans Ölçümü

Harcamalarınız Sizin Kontrolünüzde

Kampanyalarınız için ne kadar bütçe harcayacağınıza siz karar verin. Dilediğiniz zaman reklamlarınızı kapatıp açabilirsiniz. Çalışma saatleri tanımlayabilirsiniz.

Sürekli Optimizasyon ile Başarı

Google Reklamları dinamik sistem üzerinde çalışmaktadır. Ancak sürekli takip, ölçümleme ve optimizasyon ile başarıya ulaşabilirsiniz. Bunu da 14 senedir başarıyla gerçekleştiriyoruz!

Google Optimizasyonu ile Başarı
İnternet Reklam Ajansı

Google Reklam Fiyatları ?

Google reklam vermek için bütçenizi kendiniz belirlersiniz. İlk sayfa ilk sıralar ve internet reklam ağları için 250 Liradan başlayan Google Reklam Paketi ile reklam verebilirsiniz.
İnternet Reklam Ajansı - Web Medya

Google Reklam Özellikleri

  • Ölçülebilir Başarı
  • Bütçe Kontrolü
  • Detaylı Raporlama
  • Artan Kazanç Rakamları
  • Yeni Müşteriler
  • Özverili Ajans Katkısı

Hemen Başvurmak için

Gönder

Sürekli Destek

Bütçeniz ne olursa olsun, yeni müşteriler kazanmanız için bizi arayabilirsiniz!

Yeni müşteriler kazanacağınız kampanyalarla sizin için çalışıyor olacağız.


Web Medya
Tüm Sormak İstedikleriniz için Bizi Arayın! 0312 440 51 65

Google Reklam Paket Fiyatları

Google reklam fiyatları? Google arama motorunda potansiyel müşterilerinizin aramalarında, çıkan sonuçların en üstünde sizin tercih edeceğiniz metinler ile reklamlarınız yer alabilir, hızlı ve kolayca ekonomik Google Reklamlarının keyfini yaşayabilirsiniz. Ürün veya hizmetleriniz ile ilgili aramalarda, kullanıcılara ihtiyaç anında ulaşabilir ve en hızlı satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Dilediğiniz birini seçebileceğiniz Reklam Paketleri ile ekonomik Google Reklamlarını hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Dijital reklam ajansı Web Medya, Google Partner İş Ortağı statüsünde hizmet vermektedir. 14 senelik tecrübe ve kalitesiyle şeffaf reklam yönetimi sunmaktadır.
Google reklam paketi hakkında sormak istediğiniz tüm sorular için hemen bizi arayabilir internette zirveye çıkabilirsiniz.

Hızlı Başvuru Şimdi Arayın
Gönder